|
|
| Hours |
|
| Temperature (°C) |
| Rain (mm) |
| snowfall (cm) |
| Wind speed (km/h) |
| Gust (km/h) |
| Wind direction |
Australia, NSW, Shellharbour
Daily detailed weather forecast:
day hour |
Thu 09h | Thu 12h | Thu 15h | Thu 18h | Fri 09h | Fri 12h | Fri 15h | Fri 18h | Sat 09h | Sat 12h | Sat 15h | Sat 18h |
| weather |
 clear |
 clear |
 clear |
 partly cloudy |
|
|
|
|
|
|
|
|
| temperature |
22.5 |
21.4 |
20.5 |
19.9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| wind speed |
30.3 |
20.3 |
16.2 |
14.5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| gust speed |
35.3 |
28.5 |
22.7 |
17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| wind direction |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| rain |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| cloud |
0 0 0
|
0 0 0 |
2 0 2 |
2 0 16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| wave |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| wave |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
wave period (s)
|
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
wave direction
|
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| Tulajdonság | |
|---|
| continent: | Australia |
| city: | NSW, Shellharbour |
| GPS: | Sz: -34.59765972 H: 150.90147614 |
| distance: | 5 minutes walk |
| average depth: | 10m |
| maximum depth: | 20m |
| current: | low (1 knot) |
| experience: | for everyone |
| water: | salty |
| weekend crowd: | some divers |
| big fish: | Nem |
| wreck: | Nem |
| ice: | Nem |
| drift: | Nem |
| lagoon: | Nem |
| cave: | Nem |
| pool: | Nem |
| free diving: | Nem |
| bio interest: | Nem |
| dive training: | Nem |
| children dive: | Nem |
| speleology: | Nem |
| Tulajdonság | |
|---|
| country: | Australia |
| experience: | mindenkinek ajánlott |
| availability: | from shore |
| easy to find?: | easy to find |
| Average depth: | 33ft |
| maximum depth: | 66ft |
| visibility: | medium ( 5 - 10 m) |
| biointerest: | interesting |
| week crowd: | empty |
| depth: | Nem |
| reef: | Nem |
| fresh water: | Nem |
| ambiance: | Nem |
| shark: | Nem |
| shallow: | Nem |
| wall: | Nem |
| snorkeling: | Nem |
| photography: | Nem |
| night dive: | Nem |
| first dive: | Nem |
| orientation: | Nem |
Copyright © Weather4sport.com 2016