|
|
| Hours |
|
| Temperature (°C) |
| Rain (mm) |
| snowfall (cm) |
| Wind speed (km/h) |
| Gust (km/h) |
| Wind direction |
Daily detailed weather forecast:
day hour |
Thu 09h | Thu 12h | Thu 15h | Thu 18h | Fri 09h | Fri 12h | Fri 15h | Fri 18h | Sat 09h | Sat 12h | Sat 15h | Sat 18h |
| weather |
 light drizzle |
 cloudy |
 overcast |
 overcast |
|
|
|
|
|
|
|
|
| temperature |
6.4 |
6.1 |
6.8 |
7.3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| wind speed |
17 |
6.8 |
12.5 |
29.6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| gust speed |
15.9 |
5.8 |
13.7 |
31.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| wind direction |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| rain |
0.8 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| cloud |
68 0 1
|
49 1 34 |
6 70 68 |
52 82 84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| wave |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| wave |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
wave period (s)
|
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
wave direction
|
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| Tulajdonság | |
|---|
| continent: | Europe |
| region: | Wales |
| GPS: | Sz: 53.2888833333333 H: -4.77638333333333 |
| easy to find?: | easy to find |
| Average depth: | 45.9ft |
| maximum depth: | 45.9ft |
| visibility: | low ( < 5 m) |
| experience: | for everyone |
| dive type: | wreck |
| big fish: | Nem |
| wreck: | Igen |
| ice: | Nem |
| drift: | Nem |
| lagoon: | Nem |
| cave: | Nem |
| pool: | Nem |
| free diving: | Nem |
| bio interest: | Nem |
| dive training: | Nem |
| children dive: | Nem |
| speleology: | Nem |
| Tulajdonság | |
|---|
| country: | England |
| experience: | mindenkinek ajánlott |
| availability: | by boat |
| average depth: | 14m |
| maximum depth: | 14m |
| current: | low (1 knot) |
| dive site quality: | good |
| biointerest: | low |
| depth: | Nem |
| reef: | Nem |
| fresh water: | Nem |
| ambiance: | Nem |
| shark: | Nem |
| shallow: | Nem |
| wall: | Nem |
| snorkeling: | Nem |
| photography: | Nem |
| night dive: | Nem |
| first dive: | Nem |
| orientation: | Nem |
Copyright © Weather4sport.com 2016