|
|
| Hours |
|
| Temperature (°C) |
| Rain (mm) |
| snowfall (cm) |
| Wind speed (km/h) |
| Gust (km/h) |
| Wind direction |
Daily detailed weather forecast:
day hour |
Thu 09h | Thu 12h | Thu 15h | Thu 18h | Fri 09h | Fri 12h | Fri 15h | Fri 18h | Sat 09h | Sat 12h | Sat 15h | Sat 18h |
| weather |
 light drizzle |
 slight rain |
 slight rain |
 slight rain |
|
|
|
|
|
|
|
|
| temperature |
4.5 |
4.4 |
5.2 |
4.7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| wind speed |
11.7 |
12.2 |
15.9 |
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| gust speed |
42.9 |
43.2 |
41.8 |
38.6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| wind direction |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| rain |
1.9 |
3.3 |
4.7 |
6.8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| cloud |
100 87 100
|
100 94 100 |
100 100 100 |
100 100 100 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| wave |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| wave |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
wave period (s)
|
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
wave direction
|
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| Tulajdonság | |
|---|
| continent: | Europe |
| region: | Szent Anna To |
| GPS: | Sz: 46.1256 H: 25.8874 |
| distance: | directly |
| alternative name: | Szent Anna |
| Average depth: | 9.8ft |
| maximum depth: | 16.4ft |
| visibility: | low ( < 5 m) |
| experience: | CMAS *** / Rescue |
| dive type: | Fresh water |
| depth: | Nem |
| reef: | Nem |
| fresh water: | Igen |
| ambiance: | Nem |
| shark: | Nem |
| shallow: | Nem |
| wall: | Nem |
| snorkeling: | Nem |
| photography: | Nem |
| night dive: | Nem |
| first dive: | Nem |
| orientation: | Nem |
| Tulajdonság | |
|---|
| country: | Romania |
| experience: | CMAS *** / Rescue |
| availability: | from shore |
| easy to find?: | easy to find |
| average depth: | 3m |
| maximum depth: | 5m |
| current: | low (1 knot) |
| dive site quality: | excellent |
| biointerest: | low |
| activities: | marine biology |
| big fish: | Nem |
| wreck: | Nem |
| ice: | Nem |
| drift: | Nem |
| lagoon: | Nem |
| cave: | Nem |
| pool: | Nem |
| free diving: | Nem |
| bio interest: | Igen |
| dive training: | Nem |
| children dive: | Nem |
| speleology: | Nem |
Copyright © Weather4sport.com 2016