|
|
| Hours |
|
| Temperature (°C) |
| Rain (mm) |
| snowfall (cm) |
| Wind speed (km/h) |
| Gust (km/h) |
| Wind direction |
Daily detailed weather forecast:
day hour |
Thu 09h | Thu 12h | Thu 15h | Thu 18h | Fri 09h | Fri 12h | Fri 15h | Fri 18h | Sat 09h | Sat 12h | Sat 15h | Sat 18h |
| weather |
 partly cloudy |
 cloudy |
 overcast |
 cloudy |
|
|
|
|
|
|
|
|
| temperature |
3.8 |
4 |
4.7 |
3.6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| wind speed |
0.3 |
7.2 |
11.3 |
7.8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| gust speed |
4 |
9 |
14.4 |
13.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| wind direction |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| rain |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| cloud |
12 1 0
|
54 1 1 |
80 36 33 |
55 47 66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| wave |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| wave |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
wave period (s)
|
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
wave direction
|
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| Tulajdonság | |
|---|
| continent: | Europe |
| region: | England |
| GPS: | Sz: 54.4290666666667 H: -3.31478333333333 |
| distance: | directly |
| average depth: | 40m |
| maximum depth: | 80m |
| current: | none |
| dive site quality: | good |
| biointerest: | low |
| activities: | First dive, Dive training, Orientation, Photography |
| depth: | Igen |
| reef: | Nem |
| fresh water: | Igen |
| ambiance: | Nem |
| shark: | Nem |
| shallow: | Nem |
| wall: | Nem |
| snorkeling: | Nem |
| photography: | Igen |
| night dive: | Nem |
| first dive: | Igen |
| orientation: | Igen |
| Tulajdonság | |
|---|
| country: | England |
| experience: | mindenkinek ajánlott |
| availability: | from shore |
| easy to find?: | easy to find |
| Average depth: | 131.2ft |
| maximum depth: | 262.5ft |
| visibility: | medium ( 5 - 10 m) |
| experience: | for everyone |
| dive type: | Fresh water, Deep |
| hazard: | depth |
| big fish: | Nem |
| wreck: | Nem |
| ice: | Nem |
| drift: | Nem |
| lagoon: | Nem |
| cave: | Nem |
| pool: | Nem |
| free diving: | Nem |
| bio interest: | Nem |
| dive training: | Igen |
| children dive: | Nem |
| speleology: | Nem |
Copyright © Weather4sport.com 2016