|
|
| Órák |
|
| Hőmérséklet (°C) |
| Eső mértéke (mm) |
| Hó mértéke (cm) |
| Szél sebesség (km/h) |
| Széllőkések (km/h) |
| Szél irány szám |
Willis Islets
A Willis Islets búvárhelyet hajóval több mint 30 perces hajóúttal tudod megközelíteni, ahol átlagosan 20m mélységben kiváló ( > 30 m) látótávolság mellett tudsz merülni. A búvárkodás típusa és a látnivalók Wall, Deep, Sharks, Big fishes, Reef, Ambiance, Shoal Marine biology, Snorkeling / Free diving, Photography. A hely minosége kiváló, az életvilág kiemelkedo.
Szükséges tapasztalat: CMAS ** / AOW
Átlagos mélység: 20m
Max mélység: 500m
Sodrás: eros (> 4 knot)
Veszélyek: Depth, Current
| |
szombat |
vasárnap |
hétfo |
| Idojárás elorejelzés |
 |
 |
 |
| |
enyhe szitálás |
felhos |
erosen felhos |
| Homérséklet |
26.8-27.2°C |
26.4-27.2°C |
26.6-27.2°C |
| Szél sebesség |
41.5km/h |
43.8km/h |
41.2km/h |
Ausztrália,
Tartózkodási hely megadása
| Tulajdonság | |
|---|
| földrész: | Ausztrália |
| régió: | QLD |
| GPS koordináták: | Sz: -16.2195 H: 149.982083333333 |
| távolság: | több mint 30 perces hajóúttal |
| alternatív név: | Willis Group |
| Átlagos mélység: | 65.6ft |
| maximum mélység: | 1640.4ft |
| látótávolság: | kiváló ( > 30 m) |
| szükséges tapasztalat: | CMAS ** / AOW |
| búvárkodás típusa: | Wall, Deep, Sharks, Big fishes, Reef, Ambiance, Shoal |
| veszély: | Depth, Current |
| nagy halak: | Igen |
| hajóroncs: | Nem |
| jég: | Nem |
| sodródás: | Nem |
| laguna: | Nem |
| barlang: | Nem |
| medence: | Nem |
| szabad merülés: | Igen |
| életvilág: | Igen |
| tréning: | Nem |
| gyerek merülés: | Nem |
| barlangkutatás: | Nem |
| Tulajdonság | |
|---|
| ország: | Ausztrália |
| experience: | CMAS ** / AOW |
| elérhetőség: | hajóval |
| könnyű megtalálni?: | könnyű megtalálni |
| átlagos mélység: | 20m |
| maximum mélység: | 500m |
| áramlás: | erős (> 4 knot) |
| búvárhely minőség: | kiváló |
| biológiai világ: | kiemelkedő |
| lehetőségek: | Marine biology, Snorkeling / Free diving, Photography |
| mélység: | Igen |
| zátony: | Igen |
| friss víz: | Nem |
| hangulatos: | Igen |
| cápa: | Igen |
| sekély: | Igen |
| fal: | Igen |
| snorkeling: | Igen |
| fényképezés: | Igen |
| éjjeli búvárkodás: | Nem |
| első merülés: | Nem |
| orientation: | Nem |
Kiválasztottak összehasonlítása
weather4sport, minden jog fenntartva. 2014 ©