|
|
| Órák |
|
| Hőmérséklet (°C) |
| Eső mértéke (mm) |
| Hó mértéke (cm) |
| Szél sebesség (km/h) |
| Széllőkések (km/h) |
| Szél irány szám |
Kleinarl - Flachauwinkl
Ausztria Flachau városában, akár 26.5km-nyi pályán síelhetsz kedvedre. A pályákra 9db felvonó biztosítja a feljutást.
Magasság: 1000m - 1980m, Szintkülömbség: 980m
Pályák: • 18.5km • 4.5km • 3.5km
Felvonók:
| Idojárás elorejelzés |
Ma |
Holnap |
Holnapután |
 |
 |
 |
homérséklet hegyen: |
1°C, 8°C |
3°C, 4°C |
2°C, 7°C |
homéséklet völgyben: |
-3°C, 13°C |
-3°C, 11°C |
1°C, 14°C |
| Várható hó: |
0cm |
0.7cm |
0cm |
Ausztria, Flachau
Tartózkodási hely megadása
Részletes idojárás elorejelzés, hójelentés:
| |
vasárnap | hétfo | kedd | szerda | csütörtök | péntek | szombat |
| Várható hó: |
0cm |
0.7cm |
0cm |
0cm |
0cm |
0cm |
0cm |
| hegyen: | reggel |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
| délben |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
| este |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
| homérséklet |
1°C, 8°C |
3°C, 4°C |
2°C, 7°C |
-4°C, 4°C |
-1°C, 1°C |
5°C, 6°C |
-5°C, 7°C |
| völgyben: | reggel |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
| délben |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
| este |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
 |
| homérséklet |
-3°C, 13°C |
-3°C, 11°C |
1°C, 14°C |
-6°C, 12°C |
-6°C, 7°C |
-3°C, 13°C |
-10°C, 15°C |

| Tulajdonság | |
|---|
| szintkülönbség (m): | 980m |
| csúcs magassága (m): | 1980m |
| kék pályák hossza (km): | 18.5km |
| fekete pályák hossza (km): | 3.5km |
| felvonók száma (db): | 9db |
| csáklyás felvonók száma (db): | 3db |
| földrész: | Európa |
| régió: | Salzburg |
| Kabinos felvonó (db): | 0db |
| web: | http://www.shuttleberg.com |
| funpark: | Igen |
| esti síelés: | Nem |
| zöld pályák hossza: | 0km |
| 1 napos gyerekjegy: | 23.5EUR |
| 6 napos gyerekjegy: | 117EUR |
| leírás: | na |
| Heliskiing: | Nem |
| hegység: | na |
| January: | - |
| March: | - |
| May: | - |
| July: | - |
| September: | - |
| November: | - |
| Tulajdonság | |
|---|
| völgy magassága (m): | 1000m |
| sípályák hossza (km): | 26.5km |
| piros pályák hossza (km): | 4.5km |
| szűzhavas lehetőség: | Igen |
| ülős felvonók száma (db): | 6db |
| tárcsás felvonók száma (db): | 0db |
| ország: | Ausztria |
| város: | Flachau |
| GPS koordináták: | Sz: 47.296525 H: 13.391401 |
| sífutás lehetőség: | Igen |
| félcső: | Igen |
| síterep: | Salzburg |
| hóágyúk száma: | 0db |
| 1 napos felnöttjegy: | 46.5EUR |
| 6 napos felnöttjegy: | 234EUR |
| leírás 2: | na |
| Kulcsszavak: | na |
| szűzhavas pályák hossza: | - |
| February: | - |
| April: | - |
| June: | - |
| August: | - |
| October: | - |
| December: | - |
Kiválasztottak összehasonlítása
weather4sport, minden jog fenntartva. 2014 ©